SGH zaprasza na Studia Podyplomowe

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzi nabór na kolejną edycję Studiów Podyplomowych Akademia Spółek oraz Akademia Energetyki. 

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH. Słuchacze to przede wszystkim absolwenci wydziałów prawa i administracji oraz wydziałów menedżerskich prestiżowych uczelni. Właśnie do nich oraz do aplikantów adwokackich i radcowskich skierowana jest propozycja uczelni.

Celem programu Akademia Spółek jest wzmocnienie kompetencji  słuchaczy w zakresie funkcjonowania wszystkich typów spółek handlowych w ujęciu prawno-ekonomicznym oraz nabycie przez nich praktycznych umiejętności. Uczestnictwo adwokatów w podyplomowych studiach "Akademia Spółek" organizowanych przez Zakład Prawa Gospodarczego SGH spełnia kryteria określone w uchwale NRA z dnia 19 listopada 2011 r. o doskonaleniu zawodowym adwokatów jako wypełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.

Z kolei Akademia Energetyki ma na celu przygotowanie słuchaczy do dysponowania wiedzą o czynnikach i narzędziach pomagających w podejmowaniu decyzji o przedsięwzięciach inwestycyjnych w obszarze energetycznym.

Więcej informacji na temat studiów na stronie (zobacz stronę: Akademii Spółek zobacz stronę Akademii Energetyki)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/