Spotkanie z dr Sylwią Spurek zastępczynią RPO - zmiana terminu

Zespół do spraw Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na spotkanie z dr Sylwią Spurek, zastępczynią Rzecznika Praw Obywatelskich, które odbędzie się 28 października w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej.

W trakcie spotkania z Panią Rzecznik porozmawiamy o tematyce ochrony praw kobiet, w tym o możliwych ułatwieniach w wykonywaniu zawodu przez adwokatki i aplikantki adwokackie. Będzie to ostatnie spotkanie Zespołu do spraw Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w tej kadencji, a zatem czas będzie na podsumowania i refleksje.

Zespół do spraw Kobiet przy NRA został powołany w 2014 r. i działa przy NRA. Celem zespołu jest monitorowanie oraz wypracowywanie zasad ułatwiających wykonywania zawodu przez adwokatki i aplikantki adwokackie, zwłaszcza w okresie ciąży i pierwszych miesiącach macierzyństwa. Zespół do spraw Kobiet przy NRA powstał z myślą o działaniu pomocowym, integracyjnym i edukacyjnym dla środowiska adwokatek i aplikantek adwokackich w Polsce.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 27 października 2016 r., wyłącznie drogą elektroniczną na adres: dzial.osobowy@nra.pl .

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej, przy ul. Świętojerskiej 16 w Warszawie (sala konferencyjna).


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/