Szkolenia zawodowe izby wałbrzyskiej

Okręgowa Rada Adwokacka w Wałbrzychu zaprasza na szkolenie zawodowe, które odbędzie się w dniach 1-4 grudnia 2016 roku  w Hotelu COTTONINA w Świeradowie Zdroju.

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla adwokatów i aplikantów adowkackiecj izby wałbrzyskiej, ale w przypadku wolnych miejsc udział w nim mogą wziąć również osoby spoza izby.

W ramach szkolenia planowane są wykłady: SSA dr Krzysztofa Eichstaedta na temat oceny poczytalności oraz orzekanie o badaniach i obserwacji psychiatrycznej, Marka Stodulskiego o praktycznych aspektach rekonstrukcji wypadków drogowych i błędach popełnianych przez organy ścigania oraz SSN Jarosława Matrasa dotyczący konsekwencji procesowych przepisów przejściowych zawartych w ustawach z dnia 27 września 2013 r. oraz z dnia 11 marca 2016 r. – wyrok łączny po nowelizacji procedury karnej.

Do dnia 15 października 2016 roku pierwszeństwo w zakwaterowaniu w Hotelu Cottonina i udziału w szkoleniu zawodowym przysługuje członkom Izby Adwokackiej w Wałbrzychu. Po tym terminie, w przypadku pozostawania wolnych  miejsc hotelowych, będzie możliwość dokonywania zgłoszeń przez adwokatów spoza Izby.

Organizatorzy proszą o nadsyłanie zgłoszeń łącznie z wpłatą w terminie do dnia 15 października 2016 r. (decyduje kolejność zgłoszeń) na adres e-mail: ksiegowosc.ora@gmail.com Rezerwacja będzie uznana za dokonaną tylko w przypadku uiszczenia pełnej wpłaty.

 Zgłoszenia wyłącznie na wykłady można przesyłać do dnia 15 listopada 2016 r.

W ramach realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów, uczestnictwo w szkoleniu zapewnia przyznanie 12 punktów.     

Czytaj więcej

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/