Szkolenie online "Emocje w biznesie – po co i jak z nich korzystać?" 7 czerwca

Komisja Praw Człowieka oraz Komisja ds Równego Traktowania przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zapraszają na szkolenia online "Emocje w biznesie – po co i jak z nich korzystać?". Szkolenie odbędzie się 7 czerwca 2022 r. od godziny 17.30 na platformie Zoom.

Link do szkolenia:  https://zoom.us/meeting/register/tJUtcO2qpzwvHN2Z5pO658-G2rtnn891K1KO

Szkolenie realizowane jest w związku ze współpracą nawiązaną przez Naczelną Radę Adwokacką z Polskim Towarzystwem Analizy Transakcyjnej.

Podczas szkolenia poruszane będą zagadnienia:

- jak pomóc klientowi, który przychodzi na spotkanie pełen wściekłości i długo nie może się uspokoić?

- co zrobić, gdy podczas omawiania zagadnień prawnych ktoś długo płacze?

- jak  zmierzyć się ze swoim poczuciem bezsilności lub złości?

- do czego mogą prawnikom przydać się emocje, takie jak: złość, strach, smutek i radość

- jak radzić sobie z emocjami zstępczymi: oburzenie, bezsilność, wściekłość. Co nam mówią, jak z nich konstruktywnie skorzystać.

Zrozumienie mechanizmów rządzących naszymi emocjami pomaga w skutecznym korzystaniu z nich. Dzięki tej wiedzy adwokat będzie wiedział, jak się zachowywać wobec swoich klientów, kiedy przeżywają emocje oraz jak interpretować własne emocje.


Katarzyna Balcerkiewicz jest psychologiem, rekomendowanym trenerem I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coachem, konsultantem ds. rozwoju organizacji, Praktykiem Analizy Transakcyjnej. Ma 20 letnie doświadczenie w pracy z zespołami i organizacjami, pracownikami działów sprzedaży i obsługi klientów, liderów, managerów, dyrektorów i prezesów.

Współtworzyła pierwszą w Polsce Szkołę Analizy Transakcyjnej. Jest autorem i trenerem wszystkich edycji HR Master. Uczy AT od ponad 13 lat. Prowadzi szkolenia z Analizy Transakcyjnej na poziomie zaawansowanym dla managerów, trenerów i konsultantów. Jest członkiem European Association for Transactional Analysis, a także prezesem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej.
Współpracuje z działami HR prowadząc coachingi i team coachingi dla ich pracowników. Jest autorem wielu programów szkoleniowych dla wyższej kadry zarządzającej, kilkunastu akademii menedżerów dopasowanych do danej branży i kultury organizacyjnej firmy. Sprawiam, że właściciele, menadżerowie i pracownicy przychodzą do firmy z przyjemnością, a efekty ich działań przekładają się na bardziej korzystne rezultaty finansowe.


O Polskim Towarzystwie Analizy Transakcyjnej:

Polskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej zrzesza psychologów i konsultantów, którzy pracują w czterech dziedzinach: psychoterapii, edukacji, organizacji i poradnictwie. AT to nurt psychologii, który jest koncepcją osobowości człowieka, koncepcją relacji międzyludzkich oraz teorią komunikacji. To, co wyróżnia ten nurt psychologii to transfer wiedzy o człowieku z pola psychoterapii do biznesu. Konsultanci korzystają z niej, usprawniając pracę zarządów, zespołów, managerów oraz specjalistów. Ludzie, którzy poznają zasady, według których wchodzą w sytuacje konfliktowe, potrafią również je zatrzymywać. Wiedza o tym, w jaki sposób się komunikujemy pomaga w trafnym reagowaniu na różne trudne sytuacje, które spotykamy w kontakcie z klientami.
Polskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej działa od 1995 roku. W swojej działalności statusowej zajmuje się propagowaniem wiedzy i idei AT.

Szkolenie zostanie nagrane, a nagranie opublikowane na e-Palestrze.

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry