Szkolenie specjalistyczne z Mediacji Karnych 19 marca 2022

W odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych pełnomocników-mediatorów zainteresowanych prowadzeniem mediacji karnych, Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej organizuje szkolenie specjalistyczne z Mediacji Karnych.

W dniu 19 marca 2022 roku (sobota) odbędzie się szkolenie dla adwokatów posiadających certyfikat mediatora, które pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności, niezbędne do wykonywania zawodu mediatora sądowego, specjalizującego się w sprawach karnych. Udział w szkoleniu zapewni uzyskanie zaświadczenia wymaganego przy wpisie na listy sądowe prowadzone przez prezesów sądów okręgowych przy prowadzeniu mediacji w sprawach karnych.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.00–16.15 w siedzibie NRA w Warszawie, ul. Świętojerska 16. Udział w szkoleniu będzie uprawniał do uzyskania 3 punktów szkoleniowych.

Koszt szkolenia dla mediatorów Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej wynosi 300 zł brutto. Państwa zgłoszenie będzie brane pod uwagę w momencie otrzymania zapłaty przez organizatora.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty za szkolenie na adres: centrum.mediacji@adwokatura.pl  do dnia 11 marca 2022 roku.

(pobierz formularz zgłoszeniowy)


Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry