Szkolenie zawodowe w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą


Konferencja szkoleniowa, przygotowana przez Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie, której tematem były zmiany w kodeksach postępowania cywilnego i postępowania karnego, odbyła się w dniach 31 marca-2 kwietnia w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. 

W szkoleniu wzięli udział adwokaci z izb: częstochowskiej, krakowskiej, lubelskiej, olsztyńskiej, toruńskiej, warszawskiej i wrocławskiej.

Przedmiotem wykładów była tematyka zmian w kodeksach postępowania cywilnego i postępowania karnego oraz najczęściej popełnianych przez adwokatów uchybień  w cywilnym postępowaniu odwoławczym. Szkolenie zawodowe  poprowadzili: SSA Danuta Mietlicka, SSN Andzej Ryński i prof. dr hab. Andrzej Jakubecki. 

Artystyczną atrakcją konferencji był koncert muzyki organowej.

W sobotnie popołudnie w Kościele Farnym na zabytkowych organach pochodzących z 1620 r. adw. dr Adam Załęski z Izby Adwokackiej w Lublinie wykonał utwory: Toccata in F (Dietrich Buxtehude), Toccata chromatica per elevatione- (Girolamo Frescobaldi), Bergamasca (Girolamo Frescobaldi),Toccata in e z Tabulatury Warszawskiej, Cantio polonica z Tabulatury Lipskiej, Preludium in e – (Nicolaus Bruhns). Piękna pogoda sprzyjała również spacerom po Kazimierzu oraz podziwianiu uroków miasta i okolicy.

adw. Seweryna Sajna

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry