UIA: szkolenia z umiejętności miękkich i prawa mody

Union Internationale des Avocats (UIA) zaprasza na wrześniowe szkolenia do Mediolanu i Londynu.

14 września w Mediolanie odbędzie się seminarium „The evolution of fashion from past heritage towards the digital future - intellectual property, contractual and corporate issues”. 

Świat mody to szybko rozwijający się biznes. Młodzi projektanci często inspirują się twórczością swoich poprzedników z ostatnich dziesięcioleci. Seminarium będzie okazją, aby przyjrzeć się problemom prawnym, przed którymi stoją firmy modowe i projektanci mody, tworząc nowe projekty. Zostaną podjęte zagadnienia związane z wykorzystaniem materiałów archiwalnych do stworzenia intelektualnej ochrony własności i tajności nowych kolekcji oraz tajemnic handlowych w zakresie digitalizacji archiwów oraz produkcji, wprowadzania i dystrybucji nowych kolekcji na rynku, a także szczególnych wyzwań i zagrożeń związanych z e-commerce.

zobacz zaproszenie

Z kolei w Londynie, w dniach 20-21 września odbędzie się szkolenie Leadership and Management of a Law Form; Delivering Excellent Client Service Cost-effectively”.

Szkolenie będzie poruszać temat przywództwa i skutecznego zarządzania w kancelariach prawniczych. Skierowane jest do partnerów zarządzających, szefów działów, menedżerów i liderów zespołów oraz tych osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania i komunikacji w swojej kancelarii. Liczba miejsc ograniczona.

Istnieje możliwość rejestracji online poprzez stronę www.uianet.org.

zobacz zaproszenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry