Warszawskie Dni Arbitrażu i Mediacji - zaproszenie

Naczelna Rada Adwokacka zaprasza na Warsaw Arbitration and Mediation Days (Warszawskie Dni Arbitrażu i Mediacji), która odbędzie się w dniach 23-25 maja. Podczas trzech dni wystąpi ponad 50 mówców z Brazylii, Czech, Francji, Grecji, Gruzji, Niemiec, Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii.

Konferencja jest wspólną inicjatywą Polskiego Komitetu Narodowego Międzynarodowej Izby Handlowej ICC, Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, Sądu Arbitrażowego Lewiatan, Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS. Partnerami wydarzenia są AIJA i ICC. 

Naczelna Rada Adwokacka objęła to wydarzenie honorowym patronatem postrzegając je jako istotne forum wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów przez przedstawicieli środowisk wspierających ideę alternatywnego rozwiązywania sporów, w tym środowisko adwokatów.

Odbędzie się ponad 20 paneli, poświęconych kluczowym zagadnieniom dotyczącym arbitrażu handlowego oraz inwestycyjnego i mediacji, w tym dotyczącym aspektów finansowych alternatywnego rozwiązywania sporów, a także np. znaczenia psychologii w realizacji tych metod rozwiązywania sporów. Wśród mówców licznie reprezentowane jest środowisko polskich adwokatów. 

Adwokaci, którzy wezmą udział w konferencji, otrzymają za udział w poszczególnych wydarzeniach składających się na konferencję od 3 do 6 punktów, a za udział we wszystkich wydarzeniach – 17 punktów, zgodnie z uchwałą NRA o doskonaleniu zawodowym adwokatów.

Warunki uczestnictwa oraz inne szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://www.warsawarbitration.pl

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry