Warsztaty dla adwokatów pt. "Jak radzić sobie z trudnym klientem?"

Warsztaty dla adwokatów pt. "Jak radzić sobie z trudnym klientem?" odbędą się 9 stycznia 2020 r. w biurze Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie. Spotkanie, które poprowadzi doradca biznesowy Andrzej Burzyński, będzie transmitowane w internecie. Zapisy na szkolenie trwają do 7 stycznia 2020 r.

Po sukcesie październikowego szkolenia z coachem Iwoną Kordjak, transmitowanego online, zapraszamy na kolejne, tym razem w zakresie radzenia sobie w komunikacji z „trudnymi” klientami. Szkolenie poprowadzi Andrzej Burzyński, doradca biznesowy, autor książek dla przedsiębiorców, twórca programów szkoleniowych.

Zakres szkolenia obejmuje sposoby radzenia sobie z następującymi rodzajami trudnych klientów:
• klient roszczeniowy
• klient chaotyczny
• klient despotyczny
• klient drobiazgowy
• klient leniwy
• klient krytykujący
• klient zastraszający
• klient obwiniający
• klient o nadmiernych wymaganiach
• klient nadużywający przysług

Andrzej Burzyński jest konsultantem biznesowym, autorem książek "Produktywny Przedsiębiorca", "Od pasji do biznesu", "Życie pełne pasji". Znany jest jako twórca programów szkoleniowych: Akademia Rozwoju Przedsiębiorcy, Od pasji do biznesu, Bogaty nauczyciel, Przedsiębiorca pełen pasji, Przemawiaj z pasją. Influencer. Poprzez swoje kanały edukacyjne dociera do ponad 30 tysięcy osób miesięcznie. Przez 5 lat (2011-2016) prowadził cotygodniowe audycje w radiu Kontestacja. W 2017 roku prowadził program biznesowy "Alfabet przedsiębiorcy" w telewizji TBN Polska. Współtwórca pierwszego w Polsce Programu Mentoringowego dla Adwokatów i Radców Prawnych (we współpracy z Iwoną Kordjak i Małgorzatą Krzyżowską).

Zapisy na szkolenie trwają do 7 stycznia - na adres: press@nra.pl Liczba miejsc jest ograniczona wielkością sali konferencyjnej w siedzibie NRA zatem zalecamy szybkie podejmowanie decyzji.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 15.00 (potrwa do 16.30) w dniu 9 stycznia 2020 r. i będzie transmitowane online na stronie tego wydarzenia na Facebooku. Nie będzie możliwości późniejszego odtworzenia szkolenia.

Biuro NRA mieści się przy ul. Świętojerskiej 16/33 w Warszawie.

(zobacz stronę na Facebooku)

Serdecznie zapraszamy!


Adw. Anisa Gnacikowska
Adw. Małgorzata Krzyżowska

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry