Współczesne wyzwania w opodatkowaniu CIT i VAT w Europie - konferencja

IFA European Region Conference - konferencja poświęcona współczesnym wyzwaniom w opodatkowaniu CIT i VAT w Europie odbędzie się 22-24 maja w Warszawie.

Podczas trzydniowej konferencji odbędą się sesje plenarne oraz liczne seminaria. Dyskusje dotyczyć będą m.in. najnowszych rozwiązań w zakresie opodatkowania gospodarki cyfrowej, przyszłości poboru podatku w ekonomii współdzielenia, zapewniania  zgodności (tax compliance) w przedsiębiorstwach multinarodowych, uszczelnienia systemu VAT w Europie oraz sporów dotyczących cen transferowych.

Program wydarzenia został przygotowany przez Komitet Programowy konferencji. Wśród panelistów wybitni polscy i zagraniczni eksperci reprezentujący świat nauki oraz biznesu.

Konferencja odbędzie się w Hotelu InterContinental Warszawa. Więcej informacji, szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia.

IFA (International Fiscal Association) jest największą na świecie organizacją pozarządową, która zajmuje się popularyzacją wiedzy i najlepszych standardów w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego. Stowarzyszenie zostało założone w 1938r., a jego siedziba mieści się w Holandii. Jest to jedyna pozarządowa i niepowiązana z żadnym sektorem organizacja międzynarodowa zajmująca się tematyką podatkową.

Członkowie IFA to dziś ponad 12 500 osób ze 116 krajów. IFA podzielona jest na oddziały założone przez członków w 70 krajach. Organizatorem konferencji IFA European Region Conference w Warszawie jest polski oddział IFA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Podatkowe w Polsce), działający od 22 lat z siedzibą w Warszawie.

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry