Zniżka na szkolenie US Business Organizations & Securities


Komisja Współpracy z Zagranicą przy ORA Warszawa wspólnie z Centrum Prawa Amerykańskiego UW zapraszają na szkolenie na temat US Business Organizations & Securities, dla prawników zainteresowanych tą tematyką, a także dla tych, którzy chcieliby poznać słownictwo w j. angielskim w tej dziedzinie. 

Kurs będzie praktyczny, poprowadzi go Stuart Cohn, znany wielu absolwentom CPA, jako świetny wykładowca oraz Gregory Yadley, który jest prawnikiem na Florydzie, a także prowadzi wykłady na UF. 

Szkolenie jest intensywne,  obejmuje  12 spotkań w ciągu 2 miesięcy - w marciu i w kwietniu (każde spotkanie trwa 2 godz.), ale godziny są dostosowane są do zajęć prawników (18:30-20:30 i w piątek 9-11:00).  Przewidujemy uczestnictwo około 15-20  osób w szkoleniu.  

Podobnie jak w przypadku CPA, adwokaci i aplikanci izby warszawskiej są uprawnieni do 10 % zniżki od podstawowej ceny szkolenia, która wynosi w przypadku opłaty wniesionej do 15 lutego 2018 r.1.500 zł, a w przypadku opłata wniesionej w terminie od 16 lutego 2018 r. do 7 marca 2018 r. wynosi 1.800 zł.

Informacje o szkoleniu znajdują się także na stronie Centrum Prawa Amerykańskiego –www.cpa.uw.edu.pl

adw. Anna Wojciechowska


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski