4. Międzynarodowe Forum Prawników 5 kwietnia w Berlinie

4. Międzynarodowe Forum Prawników, organizowane przez Niemiecką Federalną Izbę Adwokacką (Bundesrechtsanwaltskammer) odbędzie się 5 kwietnia w Berlinie. Tematem tegorocznego forum będzie „Poufność - sprawa zawodu prawnika”. Jednym z prelegentów podczas Forum będzie prof. dr hab. Piotr Kardas, wiceprezes NRA.

Jak zaznaczają organizatorzy, poufność, jedna z podstawowych wartości zawodu prawnika, musi wytrzymać wiele różnych ataków w dzisiejszym świecie. Nie tylko rządy próbują coraz bardziej ją podważać w imię ścigania przestępstw, zapobiegania terroryzmowi etc. Komunikacja za pośrednictwem nowych mediów także poddaje poufność próbie.

Forum ma być okazją do rozmów z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości i polityki, a także z prawnikami z całej Europy i świata o tym, jak można utrzymać i wzmocnić poufność i jakie są modele poufności na całym świecie.

Jednym z prelegentów podczas Forum będzie prof. dr hab. Piotr Kardas, wiceprezes NRA, który wystąpi w panelu dotyczącym obszarów konfliktu w odniesieniu do obowiązku poufności.


Więcej informacji na stronie (zobacz stronę)

(zobacz program w j. angielskim)

(zobacz program w j. niemieckim)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry