Adw. Monika Horna-Cieślak laureatką konkursu „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2019”

Adwokat Monika Horna-Cieślak z izby warszawskiej została laureatką konkursu „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2019”. Konkurs zorganizowany został po raz ósmy przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną.

Adw. Monika Horna-Cieślak specjalizuje się w pomocy prawnej dzieciom maltretowanym, wykorzystywanym seksualnie, współpracuje z fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Jest koordynatorem programu „Wymiar sprawiedliwości przyjazny dziecku”.

Konkurs „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra” organizowany jest przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Wyróżnia młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Wśród kryteriów, poza wiekiem (konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 30 września 2018 r.), znalazły się między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

W Kapitule konkursu zasiada m.in. adw. Jacek Trela, prezes NRA.

W 2018 roku laureatem konkursu był adwokat Michał Zacharski, w 2017 roku zwyciężczynią konkursu Rising Stars była adwokat Karolina Kuszlewicz, zaś w 2016 - adw. Karolina Schiffter.

Pełna lista laureatów i wyróżnionych na stronie DGP: (zobacz wyniki)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry