ELSA Poland dziękuje NRA za wsparcie przy organizacji Mood Court

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland przesłało na ręce adw. Jacka Treli, prezesa NRA, podziękowanie za wsparcie Naczelnej Rady Adwokackiej przy organizacji Ogólnopolskiego Moot Court z prawa i procedury cywilnej "Civilis".

Dzięki zaangażowaniu członków Rady zarówno w etap pisemny konkursu, jak i podczas finałowych symulacji rozpraw, projekt osiągnął niezwykle wysoki poziom merytoryczny, a uczestnicy mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejetności przed jednymi z najlepszych specjalistów w kraju. Szczególne wyrazy wddzięczności ELSA przekazuje adw. Andrzejowi Malickiemu za stworzenie konkursowego kazusu, adw. Piotrowi Ziębie za pełnienie roli członka Sądu Konkursowego podczas finału, adw. Łukaszowi Wydrze za pełnienie roli członka Sądu Konkursowego podczas finału, adw. Bartoszowi Grohmanowi za nieustajacą pomoc i cenne rady przy realizacji projektu.

"Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo po raz kolejny obdarzyliście. Cieszymy się, że Naczelna Rada Adwokacka tak aktywnie działa na rzecz rozwoju naukowego i zawodowego studentów prawa i mamy nadzieję, że wraz z nowym rokiem akademickim podejmiemy kolejne wspólne inicjatywy" - napisali członkowie stowarzyszenia.

 

(czytaj list)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry