Konkurs Lex Specialis dla studentów i absolwentów prawa

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland zaprosza wszystkich studentów oraz absolwentów wydziałów prawa i administracji, którzy ukończyli studia maksymalnie dwa lata temu, do udziału w ogólnopolskim konkursie dla studentów prawa i administracji Lex Specialis.

Konkurs organizowany jest przy wsparciu kancelarii DLA Piper Wiater Sp.K., MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy oraz Raczkowski Paruch.

Uczestnicy wybierają spośród 3 dziedzin - prawo pracy, prawo gospodarcze oraz postępowanie cywilne i w danej kategorii rozwiązują test online. Spośród uczestników na każdym uniwersytecie w Polsce zostaną wybrane najlepsze osoby z każdej dziedziny, które utworzą drużynę. Trzy najlepsze zespoły będą miały szansę wziąć udział w wielkim finale w siedzibie DLA Piper w Warszawie, który będzie polegał na licytacji pytań przygotowanych przez partnerów Konkursu.

Nagrodami w konkursie są płatne praktyki w kancelariach partnerskich, atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. czytniki ebooków) oraz książki ufundowane przez wydawnictwo C.H.Beck.

Rejestracja na konkurs trwa do 16 czerwca, test odbędzie się 18 czerwca, a finał 24 czerwca. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej lexspecialis.elsa.org.pl oraz na wydarzeniu konkursowym na Facebooku (zobacz link).

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski