Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy 13-14 października w Bydgoszczy

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Aplikantów Adwokackich im. Stanisława Mikke odbędzie się w dniach 13-14 października br. w Bydgoszczy.

Przesłuchania aplikantów rozpoczną się w sobotę, 14 października o godz. 10.00 w sali nr 224 Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, przy ul. Wały Jagiellońskie 2.

W wieczór poprzedzający przesłuchania tj. 13 października (piątek) zapraszamy laureatów środowiskowych konkursów krasomówczych, patronów oraz pozostałych gości na spotkanie na zabytkowej barce "Lemara" cumującej przy nabrzeżu Brdy (Rybi Rynek). Imprezie towarzyczyć będzie bankiet oraz liczne atrakcje w klimacie szyperskim.

Dla komfortu gości zostały zarezerwowane pokoje 1-os. w Hotelu Mercure **** z siedzibą przy ul. Ferdynanda Focha 20. Hotel zlokalizowany jest w odległości ok 1 km od siedziby Sądu Okręgowego.

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt z mec. Ewa Czerską, tel. 604 181 020, e-mail: ewa.czerska@adwokatura.pl lub Emilią Rębas-Gładziejewską, tel. 731 312 992, e-mail: biuro.prasowe@ora.bydgoszcz.pl

 

adw. Justyna Mazur

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej

w Bydgoszczy 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry