Pismo Uniwersytetu Jagiellońskiego o sympozjum Media Kultura Komunikacja


Alma Mater, pismo Uniwersytetu Jagiellońskiego, w najnowszym numerze umieściło relację z sympozjum naukowego poświęconego papieżowi Franciszkowi - Media Kultura Komunikacja. Sympozjum współorganizowane było przez Naczelną Radę Adwokacką i odbyło się w ramach VII Dni Kultury Adwokatury Polskiej. 

Po konferencji miał miejsce także koncert zorganizowany i prowadzony przez adw. Stanisława Kłysa. W piśmie przesłanym na ręce adw. Jacka Treli, prezesa NRA, rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak wyraził wdzięczność za współpracę z adw. Kłysem, który jest laureatem odznaczenia "Zasłużony dla Uniwersytetu Jagiellońskiego". 

"Uniwersytet Jagielloński bardzo ceni sobie współpracę i kontakty z Adwokaturą Polską, której wielu przedstawicieli jest absolwentami naszej Uczelni. Szczególne podziękowania za zorganizowanie konferencji należą się członkowi NRA adw. Stanisławowi Kłysowi. Wygłosił on wykład przedstawiający dokonania adwokatury w zakresie tematyki konferencji". 

Rektor UJ przypomniał także, że w 2016 roku Uczelnia we współpracy z NRA zorganizowała konferencję naukową w 5. rocznicę śmierci abp. Józefa Życińskiego, doktora honoris causa UJ i jednocześnie odznaczonego wyróżnieniem "Adwokatura Zasłużonym". 

(czytaj relację z VII Dni Adwokatury Polskiej autorstwa Teresy Grzybkowskiej)

(zobacz stronę Alma Mater

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry