Program Centrum Prawa Amerykańskiego dla adwokatów i aplikantów

Zachęcamy adwokatów i aplikantów adwokackich, którzy interesują się prawem i kulturą prawną Stanów Zjednoczonych do wzięcia udziału w programie Centrum Prawa Amerykańskiego w roku akademickim 2022/23. Druga tura rekrutacji rozpocznie się 15 lipca i będzie trwała do 30 września br.

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 25 lat prowadzi ceniony przez prawników program, w którym wybitni profesorowie z dwóch renomowanych amerykańskich uczelni - Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law poprowadzą wykłady dotyczące wybranych dziedzin prawa amerykańskiego, m.in. prawa kontraktów, postępowania karnego, prawa spółek, przygotowania opinii prawnych, ADR. W czasie dwusemestralnego programu uczestnicy wezmą udział w ponad 160 godzinach wykładów w ramach dwutygodniowych modułów prowadzonych w języku angielskim. Udział w programie CPA jest niepowtarzalną okazją do poznania amerykańskiego systemu prawnego i udoskonalenia angielskiego języka prawniczego, bez konieczności podjęcia kosztowych studiów w Stanach Zjednoczonych.

W roku 2022/23 zajęcia będą prowadzone w formie hybrydowej (forma stacjonarna jest przewidziana dla osób z Warszewy oraz streaming live online dla  osób spoza Warszawy lub w sytuacji utrudnionego udziałów w formie stacjonarnej).

Chętni są zaproszeni do odwiedzenia strony www.cpa.uw.edu.pl, a także do kontaktu mailowego: cpa@wpia.uw.edu.pl. W tym roku dla adwokatów i aplikantów przewidziane są zniżki w opłacie.

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry