Spoty kampanii wizerunkowej Adwokatury na lotniskach


Spoty reklamowe kampanii wizerunkowej Adwokatury „Zapytaj adwokata” od 1 sierpnia do końca września wyświetlane będą na ekranach Airport Tv  na lotniskach w Polsce. 

 „Zapytaj adwokata” to tytuł kampanii wizerunkowej, która została przeprowadzona od 4 kwietnia do końca maja br. w całym kraju. Celem kampanii była promocja korzystania z pomocy adwokata zanim przystąpi się do dowolnej czynności prawnej, czyli budowanie nawyku korzystania z porad prawnych przed podjęciem ważnych decyzji.

Od 4 kwietnia do 31 maja 2016 r. rozprowadzono 100 tys. ulotek, tysiąc plakatów, 75 billboardów na nośnikach w 44 miastach kraju, reklama ukazała się w prasie ("Metro", "Tygodnik Powszechny", "wSieci", "Superexpress", "Newsweek"), spot emitowany był w radiu Zet, uruchomiono stronę zapytajadwokata.pl. Znaczącym elementem kampanii była reklama w Google i na Facebooku.

Ostatnim etapem kampanii są spoty wyświetlane na lotniskach: Chopina w Warszawie,  lotnisku Modlin, Poznań, Łódź, Katowice-Pyrzowice, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Szczecin i Kraków.

Koordynatorką kampanii jest adw. Anisa Gnacikowska z Komisji Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej przy NRA.


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/