Studia podyplomowe „Legaltech i innowacje w branży prawniczej” na SWPS

Na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie ruszają podyplomowe studia dla prawników „Legaltech i innowacje w branży prawniczej”.

Studia skierowane są do praktyków – prawników kancelaryjnych, prawników in-house, prawników w sektorze publicznym i specjalistów od innowacji w branży prawniczej oraz do osób związanych ze środowiskiem Legaltech, jak programiści, sprzedawcy, czy marketerzy w branży Legaltech. Studia adresowane są do tych osób, które chcą się rozwijać, iść z trendami albo nawet je wyprzedzać.

Studenci zdobędą wiedzę i doświadczenie, aby rozwinąć się w nowoczesnego prawnika i eksperta Legaltech, który jest w stanie wdrażać różne technologie w celu wspierania praktyki prawnej i stymulowania innowacji w całej branży.

Rekrutacja na studia podyplomowe wymaga wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego. Jednak wypełnienie formularza rekrutacyjnego drogą internetową nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na dany kierunek studiów podyplomowych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń zastrzega możliwość zaproszenia kandydata na rozmowę rekrutacyjną.

Celem studiów podyplomowych „Legaltech i innowacji w branży prawniczej” jest rozwój kompetencji w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji oraz zrozumienia, czym jest i jak stosować rozwiązania z zakresu Legaltech. Uczestnicy studiów w przystępny sposób zapoznają się z aspektami technicznymi. Zdobędą wiedzę, które technologie mogą mieć strategiczne znaczenie dla ich biznesu. Poznają najnowsze trendy światowe i dowiedzą się, gdzie szukać informacji i jak w praktyce stosować podejście ciągłego uzupełniania wiedzy w kwestiach technologicznych. Dzięki studiom podyplomowym “Legaltech i innowacje w branży prawniczej” uczestnicy zdobędą umiejętności zrozumienia i zastosowania nowych technologii oraz innowacji i tym samym umiejętność wdrożenia i stosowania LegalTech w praktyce.

Partnerami studiów jest: Naczelna Rada Adwokacka, Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie oraz Fundacja Women in Law.

więcej na stronie Uniwersytetu SWPS

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry