Wyjazd do Meksyku w maju 2019 - zaproszenie

Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach i Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA zaprasza adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę: Meksyk – TAJEMNICE MEZOAMERYKI w dniach 1-11 maja 2019 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października br.

Program wyjazdu zawiera zarówno najciekawsze dla Mezoameryki miejsca archeologiczne, perełki kolonialne, jak dom Korteza, czas na beztroską zabawę przy akompaniamencie „mariachis” i zasłużony wypoczynek w legendarnym Acapulco. Trasa wycieczki prowadzi przez najciekawsze zabytki miasta Meksyk, Sanktuarium Guadelupe, kolonialną Pueblę, miasto srebra Taxco aż po szerokie plaże nad Zatoką Acapulco. Będziemy koncertować z mariachis, tańczyć salsę, spać w kolonialnym hotelu, jeść słynne „mole poblano”, oryginalne tacos, nachos, popijając ognistą tequilą (z chili i świerszczem).

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.pl oraz w biurze POLKA TRAVEL na adres mailowy:office@polkatravel.pl w terminie do dnia 20 października 2018 r. Wypełnione oraz podpisane umowy - zgłoszenia uprzejmie proszę o odsyłanie na adres: office@polkatravel.pl (w formie skanu).

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z panią Eweliną Fabo z firmy Polka Travel. (tel: 41 366 47 77; kom. + 48 505 933 883) oraz z adw. Jerzym Ziębą (tel. kom. + 48 601 999 526).

Szczegóły wyjazdu w załącznikach:

(zobacz zaproszenie i szczegóły wyjazdu)

(zobacz program)

(pobierz umowę/zgłoszenie)

(zobacz regulamin biura podróży)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski