Wyniki XXIII Konkursu Krasomówczego im. J. Agackiej-Indeckiej

Tegoroczna XXIII edycja Konkursu odbyła się 26-27 kwietnia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Organizacją projektu zajmowała się ELSA Białystok.

W Konkursie wzięło udział 16 uczestników, ocenianych przez 4 członków Jury. Podczas pierwszego dnia finaliści uczestniczyli w szkoleniach z zakresu przemawiania publicznego i krasomówstwa przeprowadzonych przez mgr Mariolę Wojtkiewicz, dr Krzysztofa Korotkicha i sędziego Marka Dąbrowskiego. Mieli oni również okazję zwiedzić centrum Białegostoku wraz z rynkiem, a także wspólnie zintegrować się podczas gry w bilard. Drugiego dnia w ramach właściwej części Konkursu Jury w składzie: prof. dr hab. Agnieszka Malarewicz-Jakubów, sędzia Małgorzata Dziemianowicz, prof. dr hab. Dariusz Kijowski oraz prof. zw. dr hab. Cezary Kulesza, wyłoniło 3 zwycięzców:

Miejsce 1. Alex Miśko z Wrocławia,

Miejsce 2. Ewelina Świtalska z Torunia,

Miejsce 3. Wiktoria Ujma z Opola.

Nagrodę specjalną za wystąpienie, ufundowaną przez prof. dr hab. Krzysztofa Indeckiego, otrzymał Piotr Zmysłowski z Gdańska.

Partnerem głównym Konkursu była Naczelna Rada Adwokacka. Partnerami Konkursu byli również Miasto Białystok i Okręgowa Rada Adwokacka, a patronem medialnym TVP3 Białystok. Patronatem honorowym objęły tegoroczną edycję Konkursu Fundacja Court Watch i Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry