Zbiórka dla syna zmarłej aplikantki adwokackiej

Patronka zmarłej aplikantki adwokackiej z izby rzeszowskiej uruchomiła zbiórkę pieniężną dla jej dwutygodniowego synka. Przez kilka dni "Zrzutka dla Leosia" przyniosła ponad 143 tys. zł.

Mama Leosia, 27-letnie aplikantka adwokacka, zmarła 20 marca 2020 roku po 14 dniach od porodu. W związku z komplikacjami po porodzie, wystąpiła sepsa, której niestety, pomimo młodego wieku, nie udało się jej przezwyciężyć.

"Nic nie jest w stanie zwrócić Leosiowi mamy, ale jestem przekonana, że zebrane pieniądze ułatwią mu i jego tacie stawienie czoła problemom dnia codziennego. Emilia była aplikantką adwokacką (ORA Rzeszów), która była bardzo zaangażowana w swoją pracę, była sumienna, przyjazna, pomocna. Ciężko pogodzić się z tak nagłą stratą tej niesamowitej osoby. Jestem dumna, że mogłam być jej patronem i przyjaciółką... Bardzo proszę o pomoc w tych bardzo trudnych dla ojca i dziecka chwilach" - napisała na stronie zbiórki adw. Monika Mazur - Widomska. Współorganizatorem zbiórki jest adw. Piotr Widomski.

23 marca br. na koncie zbiórki widniała suma 143 945 zł.

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem strony: Zrzutka dla Leosia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry