Adw. Sławomir Ciemny przewodniczącym Wyższej Komisji Rewizyjnej

Adw. Sławomir Ciemny został wybrany przewodniczącym Wyższej Komisji Rewizyjnej, otrzymując 299 głosów. Wyboru dokonali delegaci XIII Krajowego Zjazdu Adwokackiego 19 marca w Bydgoszczy.

Adw. Sławomir Ciemny jest absolwentem prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Wpisany na listę adwokatów w Warszawie i wykonujący zawód adwokata od 1994 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi podczas stażu we Francji w renomowanej francuskiej Kancelarii Adwokackiej Lefevre Pelletier & Associes z siedzibą w Paryżu. Od 1994 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką w Warszawie. Od 2012 roku w ramach swojej kancelarii ściśle współpracuje z Kancelarią Grohman.

Od wielu lat działacz samorządu Adwokackiego i Przewodniczący Wyższej Komisji Rewizyjnej Naczelnej Rady Adwokackiej. Przez 3 kadencje przedstawiciel Naczelnej Rady Adwokackiej w międzynarodowej organizacji prawniczej UIA (Union Internationale des Avocats).

W 2006 r. wyróżniony został odznaką Adwokatura Zasłużonym.

Doświadczony prawnik z zakresu prawa cywilnego i ubezpieczeniowego oraz kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. Pełnomocnik w sporach sądowych cywilnych i gospodarczych. Zajmuje się także prawem rodzinnym oraz występuje jako obrońca w sprawach karnych.

Poza pracą interesuje się filmem, literaturą oraz czynnie uprawia sport (tenis).

Posługuje się językiem francuskim.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry