Billboardy zwieńczeniem kampanii informacyjnej na100-lecie Adwokatury


Billboardy o zawodzie adwokata i 100-leciu Odrodzonej Adwokatury Polskiej są zwieńczeniem kampanii informacyjnej, przeprowadzonej wcześniej na 11 lotniskach w kraju oraz w komunikacji miejskiej 24 miast.

Billboardy w Warszawie są ostatnim etapem kampanii informacyjnej, która została przygotowana w ramach 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej.

Kampania rozpoczęła się już w lipcu br. Na jedenastu polskich lotniskach od 1 do 7 lipca emitowane były spoty informacyjne o zawodzie adwokata.  15 sekundowe spoty informowały, że adwokat doradzi zarówno w sprawie spadkowej, jak też zakupu mieszkania czy założenia firmy. Hasłem kampanii jest: „Adwokat Twoim doradcą”. Centrum przekazu jest pokazanie relacji między klientem a adwokatem.

Kampanię można było zobaczyć w halach portów lotniczych: Warszawa-Modlin, Poznań, Olsztyn, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice-Pyrzowice, Łódź, Szczecin, Lublin.

W październiku kampania prezentowana była w warszawskim metrze oraz w autobusach i  tramwajach w 24 miastach, w których siedziby mają okręgowe rady adwokackie.

Kampanię przygotowała agencja marketingowa DPS Polska.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry