#EtykiOdnowa: Debata nr 2 - Adwokat na Etacie?

Druga debata z cyklu poświęconego etyce adwokackiej odbyła się online na kanale YouTube Adwokatury Polskiej i profilu NRA na Facebooku 26 maja 2021 r.

W debacie wzięli udział adw. Mirosława Pietkiewicz (przewodnicząca Centralnego Zespołu Wizytatorów przy NRA), adw. Agata Koschel-Sturzbecher (członek Komisji Etyki, Praktyki Adwokackiej i Wykonywania Zawodu przy NRA), adw. Adam Stanach (członek Referatu Skarg i Wniosków Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach) i adw. Kamil Szmid (przewodniczący Komisji ds. Sekcji Tematycznych ORA w Warszawie). Debatę poprowadził adw. Dariusz Lipski, wiceprzewodniczący Komisji Wizerunku przy NRA.

Do udziału w cyklu debat zapraszają Naczelna Rada Adwokacka i Komisja Wizerunku przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, przy współudziale Komisji Etyki.


Akcja ta związana jest z planowanymi zmianami w Kodeksie Etyki Adwokackiej. W prace nad zmianami zaangażowani są członkowie Zespołu ds. opracowania projektu zmian w Zbiorze Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu, którego przewodniczącym jest adw. Przemysław Stęchły i Komisji ds. Etyki, Praktyki Adwokackiej i Wykonywania Zawodu, której przewodniczącą jest adw. dr Małgorzata Kożuch.

Link do nagrania drugiej debaty na kanale YouTube (przejdź do  nagrania debaty)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry