Grudniowy numer Palestry i e-Palestra


Grudniowy numer "Palestry" poświęcony jest Krajowemu Zjazdowi Adwokatury. Redakcja zaprasza też do odwiedzania e-Palestry - strony zawierającej dodatkowe teksty, które nie ukazały się w wydawniu papierowym. 

Na okładce grudniowej "Palestry" widnieje Lajkonik, jeden z nieformalnych symboli Krakowa, gdzie odbył się XII Krajowy Zjazd Adwokatury. 

Część numeru poświęcona jest temu wydarzeniu. Redakcja publikuje treść wystąpienia Prezydenta RP Adnrzeja Dudu, pełne wyniki wyborów organów samorządu Adwokatury oraz treść wszystkich przyjętych podczas Zjazdu uchwał. W numerze także przeduk wywiadu z prof. dr. hab. Maciejem Gutowskim, dziekanem ORA w Poznaniu, przeprowadzony przez redaktorkę Dziennika Gazety Prawnej, Annę Krzyżanowską. 

W tym numerze "Palestry" czytelnik znajdzie też wyniki wyborów samorządowych we wszystkich  izbach adwokackich na kadencję 2016–2020. 

Redakcja zaprasza także do odwiedzania strony e.palestra.pl. e.palestra to forma publikacji materiałów zaakceptowane przez redakcję Palestry, a zatem artykułów, glos i innego rodzaju tekstów, które uzyskały pozytywne recenzje i od dłuższego czasu oczekują na publikację, a także materiałów, które wymagają bardzo pilnej publikacji. W e.palestrze są zatem publikowane opracowania spełniające te same wymogi, co teksty zamieszczane w kolejnych zeszytach Palestry. Informacje dla autorów znajdują się na palestra.pl

Wszystkie opracowania zamieszczone na stronie e.palestra w danym roku zostaną wydane w dodatkowym zeszycie Palestry, publikowanym tradycyjną metodą w ostatnim miesiącu danego roku.

Aktualności można śledzić również na profilu "Palestry" na Facebooku (zobacz profil)


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry