Karty Multisport i Multilife dla adwokatów i aplikantów adwokackich od 1 lipca

Naczelna Rada Adwokacka podpisała umowę z Benefit Systems, na podstawie której adwokaci i aplikanci adwokaccy zostaną włączeni do Programu Korzyści Pracowniczych Multisport i Programu Multilife od 1 lipca 2022 r.

Z Programu Korzyści Pracowniczych Multisport korzystać będą mogli adwokaci i aplikanci adwokaccy, zaś z Programu Korzyści Multilife - adwokat lub aplikant adwokacki plus jedna osoba towarzysząca.

Od 1 lipca zostanie uruchomiona strona do rejestracji chętnych do udziału w wyżej wymienionych programach adwokatów i aplikantów adwokackich. Link do tej strony, na której będą niezbędne materiały informacyjne o dostępnych opcjach, zostanie przesłany adwokatom i aplikantom adwokackim na ich skrzynki mailowe za pośrednictwem systemu obsługi elektronicznej Adwokatury (eSOA).

Rejestracji będzie można dokonać podając numer legitymacji adwokackiej bądź aplikanckiej.

To kolejny - po podpisaniu porozumienia z Polskim Holdingiem Hotelowym na preferencyjne ceny korporacyjne na rok 2022 dla adwokatów i aplikantów adwokackich oraz z siecią hoteli Qubus - projekt Naczelnej Rady Adwokackiej przeznaczony dla członków Adwokatury.

Umowę z Benefit System podpisali adw. Przemysław Rosati, prezes NRA oraz adw. Bartosz Grohman, sekretarz NRA. W negocjowaniu warunków umowy aktywnie uczestniczyli aplikanci adwokaccy Arkadiusz Matysiak, Jolanta Kajfasz i Jan Wojcieszek.

Więcej o Benefit Systems na stronie https://www.benefitsystems.pl/

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry