Kronika Naczelnej Rady Adwokackiej

Przedstawiamy skrót wydarzeń z udziałem Naczelnej Rady Adwokackiej.

27 listopada, odbyło się posiedzenie plenarne Naczelnej Rady Adwokackiej w formie hybrydowej w Warszawie (czytaj relację)

30 listopada, adw. Przemysław Rosati, prezes NRA, wziął udział w spotkaniu Zespołu ds. opracowania projektu zmian w Zbiorze Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu.

30 listopada, adw. Przemysław Rosati, prezes NRA, wziął udział w spotkaniu z redakcją "Młodej Palestry".

30 listopada, adw. Przemysław Rosati, prezes NRA, wziął udział w spotkaniu Zespołu ds. sekcji praktyków prawa przy Prezesie Naczelnej Rady Adwokackiej.

2 grudnia, odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium NRA (czytaj relację)

3 grudnia, adw. Przemysław Rosati, prezes NRA, adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka, wiceprezes NRA i prezes Centrum Mediacji przy NRA oraz adw. Andrzej Zwara, członek Prezydium NRA i prezes Biblioteki Palestry, wzięli udział w konferencji "Mediacje rówieśnicze i szkolne sposobem przeciwdziałania konfliktom w szkołach". Organizatorami konferencji byli: Centrum Mediacji NRA, Szkoła Podstawowa nr 143 w Warszawie i NRA. Konferencja odbyła się w Szkole Podstawowej nr 143 w Warszawie i była transmitowana na kanale Adwokatury Polskiej na YouTube i można ją tam obejrzeć. (czytaj więcej)

3 grudnia, adw. Przemysław Rosati, prezes NRA, wziął udział w spotkaniu świątecznym Wyższego Sądu Dyscyplinarnego Adwokatury w Warszawie.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry