"Nowe technologie w praktyce prawnika" - książka do pobrania na stronie Palestry

"Nowe technologie w praktyce prawnika" - książka w formacie pdf jest do pobrania dla adwokatów i aplikantów adwokackich na stronie "Palestry". By bezpłatnie pobrać plik, należy być zarejestrowanym na portalu palestra.pl.

Książka jest elementem nowego programu edukacyjnego przygotowanego przez Naczelną Radę Adwokacką i Bibliotekę Palestry.

Na projekt składają się książka, nagrania o publikacji oraz zajęcia i warsztaty wykładowców samorządowych i autorów książki (w przygotowaniu).

Książka towarzysząca projektowi to "Nowe technologie w praktyce prawnika", praca zbiorowa pod redakcją naukową Patryka Ciuraka i Grzegorza Wierczyńskiego. Celem książki jest upowszechnienie wiedzy na temat nowych technologii, przydatnych w pracy osób wykonujących zawody prawnicze. Opisane są one w taki sposób, by umożliwić Czytelnikom ocenę zalet, ale też potencjalnych zagrożeń, które te technologie niosą. Książka ma budować świadomość nowych technologii i pomóc dokonywać przemyślanych wyborów w tym zakresie.

Projekt realizują Naczelna Rada Adwokacka, Biblioteka Palestry, Wydawnictwo ARCHE, Katedra Informatyki Prawniczej Uniwersytetu Gdańskiego i Wolters Kluwer.

Książkę w formacie pdf oraz w wersji interaktywnej mogą bezpłatnie pobrać adwokaci i aplikanci adwokaccy, po uprzedniej rejestracji i logowaniu na stronie:

(przejdź do strony pobrania książki)

Do rejestracji na stronie Palestra.pl upoważnieni są adwokaci, aplikanci adwokaccy i prawnicy zagraniczni zgodnie z Regulaminem. Przypominamy, że tak nr wpisu jak i adres e-mail muszą być tożsame z tymi podanymi w Państwa profilu w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich. Brak adresu e-mail w KRAiAA oznacza, że może on być oznaczony w systemie jako niewidoczny.

(link do strony z instruktażem)

 

Poniżej nagrania informujące o programie edukacyjnym oraz publikacji książkowej:

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry