NRA, Lewiatan i Związek Pracodawców razem będą pomagać Ukraińcom


Naczelna Rada Adwokacka, Konfederacja Lewiatan i Polskie Forum HR - Związek Pracodawców podpisały porozumienie o współpracy w zakresie pomocy obywatelom Ukrainy - ofiarom konfliktu wojennego.

Porozumienie podpisali adw. Przemysław Rosati, prezes NRA, Anna Wicha, prezes Polskiego Forum HR i prezydent Lewiatana Maciej Witucki.

Strony porozumienia deklarują współpracę w zakresie pomocy prawnej, legalizacji dokumentów i pomocy w znalezieniu zatrudnienia dla obywateli Ukrainy przybywających do Polski z powodu rosyjskiej agresji wobec ich kraju.

Konfederacja Lewiatan to organizacja pozarządowa utworzona w styczniu 1999, reprezentująca interesy polskich przedsiębiorców prywatnych. Skupia ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób.

Polskie Forum HR jest najbardziej wpływową organizacją pracodawców reprezentującą rynek agencji zatrudnienia. Jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i Europie. Firmy członkowskie Polskiego Forum HR zatrudniają ponad 2,5 tys. pracowników wewnętrznych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. W ubiegłym roku wsparły w zatrudnieniu blisko 300 tys. osób zarówno w formie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych jak i delegowania za granicę.

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry