Rozpoczynamy obchody 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej


Podczas tradycyjnego spotkania noworocznego Naczelnej Rady Adwokackiej, 12 stycznia 2018 r., rozpoczynają się oficjalne obchody 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej. Informacje o wszystkich wydarzeniach oraz przypominanie sylwetek zasłużonych adwokatów i historii samorządu adwokackiego mogą Państwo śledzić na stronie adwokatura.pl w górnej zakładce 100-lecie Adwokatury.  

Pierwszym lokalnym wydarzeniem jest uczczenie 20 stycznia powrotu Bydgoszczy do macierzy i przypomnienie postaci adw. Jana Maciaszka, który był pierwszym prezydentem tego miasta.

Z okazji jubileuszu Okręgowe Rady Adwokackie zorganizują konkursy plastyczne dla dzieci, spektakle teatralne i muzyczne, mecze charytatywne i wystawy. Naczelna Rada Adwokacka przygotuje m.in. konkurs na esej dla uczniów szkół ponadpodstawowych, konferencję dla studentów oraz wystawę w Muzeum II Wojny Światowej. Zwieńczeniem wydarzeń rocznicowych będzie Gala na Zamku Królewskim w Warszawie, która odbędzie się 23 listopada 2018 r.

Zachęcamy do pobierania oficjalnego logo 100-lecia z zakładki i wykorzystywania go do tworzenia stopek w poczcie elektronicznej, materiałów informacyjnych, lub wykorzystywania na stronach internetowych kancelarii. 

(przejdź do zakładki 100-lecia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry