Akcja warszawskiej ORA – Adwokatura jest frekwencją

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zachęca swoich adwokatów do udziału w Zgromadzeniu, które odbędzie się zdalnie w dniach 30-31 stycznia br.

Warszawska izba adwokacka jest najliczniejszą w Polsce – liczy ok. 6 tys. adwokatów. Dlatego, aby uzyskać wysoką frekwencję na zgromadzeniu, warszawska ORA prowadzi w social mediach akcję „Adwokatura jest frekwencją”, która ma zachęcić adwokatów izby warszawskiej do udziału w zgromadzeniu.

ORA w Warszawie ma również propozycję dla dzieci adwokatów. W czasie gdy rodzice będą uczestniczyć w zgromadzeniu, Rada przygotowała dla najmłodszych teatrzyki oraz spotkania archeologiczne. Dla najmłodszych w godzinach 10:00-16:00 dostępne będą spektakle on-line Teatr Niewielki. W sobotę „Huhuha”, w niedzielę „Tu i tam”. Dla starszych dzieci o godzinie 12:00 Archeolożka Zosia – Francuska 16A, Warszawa poprowadzi wykłady o fascynujących kartach przeszłości. Sobota: „Archeolodzy nie szukają dinozaurów”, niedziela: „Dawno, dawno temu w mrokach jaskini. O pierwszych ludziach i początkach sztuki”. Linki do spektaklów i wykładów zostaną wysłane do członków Izby przed Zgromadzeniem.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry