Bal 100-lecia izby adwokackiej w Lublinie

Bal z okazji 100-lecia Izby Adwokackiej połączony z XXV Charytatywnym Balem Towarzystwa Prawniczego w Lublinie odbył się 2 marca w Hotelu InBetween.

W balu uczestniczyło 160 osób. Gośćmi byli nie tylko adwokaci i aplikanci adwokaccy, ale również przedstawiciele innych zawodów prawniczych.

Podczas uroczystej kolacji, gości przywitali mecenas Stanisław Estreich – dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej, sędzia Jacek  Czaja – prezes Towarzystwa Prawniczego w Lublinie oraz mecenas Janusz Łomża – wiceprezes Towarzystwa Prawniczego w Lublinie. Dla gości balu przygotowano tort z okazji 100-lecia Izby Adwokackiej w Lublinie.

Bal inaugurujący Jubileusz izby zorganizowany został także z myślą o potrzebujących, dlatego ważnym punktem programu była aukcja obrazów najlepszych polskich malarzy współczesnych, z której cały dochód przeznaczony został na cele charytatywne. Aukcję poprowadził znawca malarstwa polskiego, właściciel Galerii Wirydarz, Piotr Zieliński.

Wspaniałą atmosferę zapewniła rewelacyjna muzyka grana na żywo przez Red Shoes, zespół składający się z muzyków – filharmoników lubelskich. Gwiazdą wieczoru był  Łukasz Jemioła, ceniony wokalista i gitarzysta młodego pokolenia oraz Monika Drelich – malarka lubelska,  która podczas Balu miała wernisaż swoich obrazów.

Świetna zabawa trwała do samego rana a usatysfakcjonowani goście zapewnili nas, że bardzo chętnie wezmą udział w przyszłorocznym Balu, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

 

adw. Janusz Łomża

Organizator Balu z okazji 100-lecia Izby Adwokackiej w Lublinie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry