Bal Szczecińskich Środowisk Prawniczych

Po raz trzeci odbył się Bal Szczecińskich Środowisk Prawniczych czyli BAL "IN GREMIO". Szczecińska Izba Adwokacka była organizatorem tej imprezy, podczas której zebrano środki na pomoc dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Bal odbył się po raz kolejny w hotelu Radisson . W tym roku zaczął się polonezem, który wypełnił zarówno salę balową jak i kuluary. Oprawę muzyczną zapewnił apl. adw. Łukasz Stojko - uczestnik VII edycji the Voice of Poland. Adwokaci, sędziowie, prokuratorzy, notariusze - ramię w ramię bawili się do białego rana. 

W tym roku po raz pierwszy zainicjowana została aukcja charytatywna na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.  Uczestnicy Balu licytowali m.in. prace sędziego Arkadiusza Krupy, zdjęcia powojennego Szczecina autorstwa Krystyny Łyczywek oraz kolaże zdjęć karnawału w Rio de Janeiro (aut.  Ewy Łyczywek). Zebrano łącznie 18.440 zł. 

Organizatorem balu była mec. Hanna Łyczywek-Falkowska, inicjatorem aukcji na rzecz Hospicjum adw. Agnieszka Aleksandruk-Dutkiewicz.

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski