Dziekan ORA w Bydgoszczy w czołówce najbardziej wpływowych kobiet Bydgoszczy

Adw. Justyna Mazur, dziekan ORA w Bydgoszczy, znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych kobiet Bydgoszczy. Stanęła na podium obok wiceprezydent Iwony Waszkiewicz oraz Joanny Franczak, bydgoskiej restauratorki i bizneswoman.

Obchodzony 8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet, stał się pretekstem do pokazania na łamach Expressu Bydgoskiego pań, które swoją codzienną pracą w znaczący sposób  wpływają na obraz Bydgoszczy. Zadania wytypowania wpływowych kobiet podjęły się bydgoskie redakcje oraz prezydent, Rafał Bruski.

Co zadecydowało o przyznaniu Dziekan ORA Bydgoszcz tego tytułu? Czytamy w Expressie Bydgoskim: "Wpływowa Pani adwokat po raz drugi została wybrana dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy, co w samo w sobie świadczy o zaufaniu, jakim darzą ją bydgoscy prawnicy. Justyna Mazur jest również członkiem Naczelnej Rady Adwokackiej i wiceprezesem Zrzeszenia Prawników Polskich."

Dziennikarze dostrzegli także szczególną aktywność i zaangażowanie społeczne Bydgoskiej Izby Adwokackiej: „Jej działania sprawiły, że adwokatura stała się bardziej widoczna wśród bydgoszczan, między innymi dzięki akcji bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców czy dla przedsiębiorców."

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

http://www.expressbydgoski.pl/kobieta/g/najbardziej-wplywowe-bydgoszczanki-top-10,11862174,22959208/ 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/