Izba Adwokacka w Białymstoku wspiera kampanię „Przekaż 1% na leczenie Julii Jaromy”.

Podczas tegorocznego balu charytatywnego środowisk prawniczych współorganizowanego przez Izbę Adwokacką w Białymstoku zebrano rekordową sumę – 55.000,00 zł. – z przeznaczeniem na leczenie Julii Jaromy. Obecnie izba wspiera kampanię przekazywania 1% podatku na leczenie Julii.

Podczas uroczystości wręczenia symbolicznego czeku na tę kwotę,  Agnieszka Zemke-Górecka, Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku zapowiadała: 

- To nie koniec naszych działań. Dzięki uprzejmości przyjaciół palestry pojawią się billboardy zachęcające do tego, by przekazać 1% podatku dochodowego na wsparcie Julii.

W ramach akcji outdoorowej współorganizowanej przez Izbę Adwokacką w Białymstoku, w przestrzeni miejskiej pojawi się 20 tablic billboardowych zachęcających do przekazania 1% podatku dochodowego na leczenie Julii Jaromy. Plakaty będą eksponowane w marcu i kwietniu.

Dzięki zaangażowaniu środowiska adwokackiego, pod adresem www.pomozmyjulii.pl powstała strona internetowa wspierająca zbieranie datków na jej leczenie. Zachęcamy do jej odwiedzenia i przekazania datku – w formie rozliczenia w ramach 1% lub w formie darowizny.

Akcja wizerunkowa byłaby niemożliwa bez wsparcia przyjaciół palestry. Są wśród nich Globart Print i Globart Media – partnerzy akcji oraz Toyota Białystok, gabinety stomatologiczne Karedent i Esti Med – Klinika Medycyny Estetycznej dr Ewa Gułaj.

adw. Bartosz Wojda

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski