Jubileuszowa Gala w Opolu


17 marca 2018r. w Teatrze Ekostudio w Opolu, w ramach obchodów 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej i 65-lecia Izby Adwokackiej w Opolu odbyła się uroczysta gala teatralna podczas której uhonorowani zostali adwokaci szczególnie zasłużeni dla Naszej Izby.

Dziekan – adw. Marian Jagielski wygłosił wzruszającą przemowę na temat udziału adwokatów w walce o wolną i niepodległa Polskę, o ochronę praw i wolności obywatelskich począwszy od 1918 roku, po czym wraz z wicedziekanami – adw. Cezarym Goryszewskim i adw. Łukaszem Wójcikiem wręczyli odznaczonym adwokatom pamiątkowe dyplomy i medale wybite z okazji jubileuszu 65‑lecia istnienia Izby Adwokackiej w Opolu.

Dodatkową atrakcją tego wyjątkowego wieczoru był spektakl teatralny pt. „Morderczy pokój” wg Rona Clarka i Sama Bobricka, w reżyserii Andrzeja Czernika, który dostarczył gościom wiele okazji do uśmiechu. W ten wieczór już po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Ekostudio w Opolu, w ramach rozpoczętego jesienią 2017r. cyklu spotkań ze sztuką teatralną.

Adwokat Irena Malinowska

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry