Karnawał Śląskiej Palestry


W ostatni weekend karnawału Adwokaci Śląskiej Palestry bawili się hucznie na  Balu Adwokatury oraz na I Balu Forum Zawodów Zaufania Publicznego.

Na Balu Adwokatury, zorganizowanym 24 lutego przez Komisję Integracji i Sportu przy ORA w Katowicach dominowała młodsza część śląskiej Palestry. Bal odbył się w odrestaurowanym szybie Bończyk w Mysłowicach. Jak przystało na miejsce, dominowało śląskie menu z nutą nowoczesności, a nawet prawniczym akcentem, jakim był sernik z paragrafem. Była loteria, występ zawodowych  tancerzy  oraz wyśmienita zabawa do białego rana.

Z kolei w ostatnią sobotę karnawału, 25 lutego, w katowickim hotelu Monopol odbył się bal charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji "Mam Marzenie". Bal zorganizowało Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego.

Organizując Bal członkowie Śląskiego Forum, wskrzesili dobrą tradycję organizacji balów w województwie śląskim, podczas których możliwe jest łączenie przyjemnego z pożytecznym. W katowickim Hotelu Monopol w tę ostatnią, sobotnią noc karnawału bawiło się ponad 150 osób – przedstawicieli zawodów zaufania publicznego to m.in. lekarze, pielęgniarki i położne, weterynarze, farmaceuci,  adwokaci, radcowie prawni, architekci, doradcy podatkowi i inżynierowie budowlani. Było wytwornie i elegancko a ostatni goście opuszczali parkiet o świcie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry