Karnawał w RIO w warszawskiej Radzie


Zabawa karnawałowa dla dzieci – CHOINKA 2017 odbyła się 15 stycznia br. w Klubie Adwokata ORA w Warszawie. Zabawę pod hasłem: „KARNAWAŁ W RIO” zorganizowała Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W imprezie wzięło udział ponad 230 dzieci w trzech grupach wiekowych.

W każdej grupie odbywała się zabawa karnawałowa z animatorem, dyskoteka, konkursy oraz kącik malowania buziek. Dodatkowo najmłodsze dzieci mogły obejrzeć przedstawienie przygotowane przez Teatr Bombonierka. Dla starszych, w dwóch pozostałych kategoriach wiekowych, pokaz sztuczek magicznych zaprezentował iluzjonista Roba. Wielu z naszych najmłodszych gości wystąpiło w przebraniach karnawałowych.  Tradycyjnie spotkanie każdej grupy kończyło się wizytą Świętego Mikołaja i wręczeniem prezentów.

Organizatorzy dziękują za pomoc aplikantom adwokackim, którzy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zabawie: apl. adw. Agnieszce Michalak, apl. adw. Piotrowi Flisiakowi, apl. adw. Aleksandrze Iskrze, apl. adw. Hannie Malanchyn oraz apl. adw. Monice Bilskiej, za pomoc przy witaniu gości.  W roli asystentów Świętego Mikołaja wystąpili apl. adw. Anna Dopart, apl. adw. Marta Kaczmarek i apl. adw. Ewelina Czerwińska–Szyszło. W zbieranie składek oraz pakownie prezentów zaangażowały się także panie z biura Rady: Grażyna Puchała i Grażyna Zakrzewska.

Zdjęcia z balu będą niedługo udostępnione na specjalnie utworzonej w tym celu stronie internetowej, umożliwiającej jednoczesny wybór, zamówienie i opłacenie zdjęć.  Zdjęcia będą do odbioru w biurze Rady.

Uprzejmie prosimy rodziców dzieci, które była zapisane a nie mogły być  obecne na zabawie choinkowej o odbiór prezentów w siedzibie Rady,  u Pani Grażyny Puchały, pokój nr 14.

W skład Komitetu Organizacyjnego Koncertu weszły: adw. Monika Rajska, adw. Marta Tomkiewicz i apl. adw. Joanna Tkaczyk.


foto: Inga Jabrzyk

foto: Inga Jabrzyk
foto: Inga Jabrzyk
Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry