Krakowska izba zawarła umowę partnerstwa z Fundacją "O zdrowie dziecka"

Fundacja Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „O ZDROWIE DZIECKA” zawarła z Krakowską Izbą Adwokacką umowę partnerstwa oraz świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej 11 lipca. 

Fundację reprezentował prezes Zarządu dr. hab. Maciej Kowalczyk i członek Zarządu Bartłomiej Pawlak oraz prof. dr. hab. Krzysztof Fyderek – dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Izbę krakowską reprezentował dziekan adw. Paweł Gieras. Przy podpisaniu umowy obecni byli także członek ORA adw. Dariusz Gradzi od lat promujący i rozwijający współpracę z Fundacją, oraz adw. Tomasz Cyrol, który reprezentował będzie KIA w trakcie udzielania porad Fundacji.

Umowa zakłada pogłębianie przyjaźni, udzielanie nieodpłatnych porad prawnych na rzecz Fundacji i pieczętuje nieformalną kooperację. Wyrazem tej współpracy jest także coroczna wspólna organizacja akcji charytatywnej „Prawnicy Dzieciom”, która w tym roku odbyła się już po raz dziesiąty.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy łączyć nasze siły w niesieniu pomocy i wsparcia dzieciom w największej potrzebie. Przyjaźń lekarsko-adwokacka to wielka wartość, którą chcemy razem wzmacniać. Działalność charytatywna i społeczna odpowiedzialność była, jest i będzie dla Krakowskiej Izby Adwokackiej priorytetem.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry