Obrońcy dla obrońcy – warszawscy adwokaci uhonorują Michała Pazdana

Defensor z krwi i kości, obrońca o wielkim sercu do gry i ponadprzeciętnych umiejętnościach sportowych. Michał Pazdan zostanie uhonorowany przez warszawskich adwokatów za skuteczną obronę polskiej bramki na EURO 2016 we Francji. Co łączy adwokata w sądzie z obrońcą na boisku? Obydwaj bronią. Skutecznie i do końca. Pierwszy Klienta. Drugi bramki.

W najbliższy poniedziałek, tj. 18 lipca br. o godzinie 12.30 w Sky Box-ie na stadionie Legii Warszawa z inicjatywy Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Grzegorza Majewskiego odbędzie się uroczyste wręczenie wyjątkowej statuetki dla Michała Pazdana – piłkarza Legii Warszawa i reprezentanta Polski w piłce nożnej. Statuetka została ufundowana przez Komisję Kultury Sportu i Turystki oraz Komisję Wizerunku i Komunikacji przy ORA w Warszawie.

Wręczeniu statuetki będzie towarzyszyć laudacja na cześć Michała Pazdana, którą wygłosi Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska.

Wręczenie statuetki poprzedzi krótkie spotkanie prasowe. Wezmą w nim udział: Michał Pazdan – bohater wydarzenia, Michał Żewłakow – były obrońca reprezentacji Polski w piłce nożnej, obecnie Dyrektor Sportowy Legii Warszawa, adw. Grzegorz Majewski, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz adw. Tadeusz Wolfowicz – wybitny warszawski obrońca sądowy, wierny kibic Legii Warszawa, który od 1967 roku nie opuścił żadnego jej meczu w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem konferencja@ora-warszawa.com.pl. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na stadion przez bramę W4.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Pokój Adwokacki.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/