ORA w Bydgoszczy wspiera festiwal Docs Against Gravity

Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy wspiera tegoroczną 15. edycję Millenium Docs Against Gravity, Bydgoski Aneks. Festiwal startuje 19 maja w Kinie Orzeł. 

We wtorek, 22 maja br. w godz. 17.30-18.30 w Kawiarni Szpulka MCK odbędzie się akcja bezpłatnych porad prawnych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak chronić swoją prywatność w sieci i bezpiecznie korzystać z Internetu. O tym wszystkim będzie można porozmawiać z ekspertami z Bydgoskiej Izby Adwokackiej. 

Natomiast o godz. 19.00 w Szpulce odbędzie się dyskusja pt. "Ignoruj lub wymaż, czyli koniec ery prywatności w dobie darknetu" z udziałem wykładowców Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy oraz adwokatów z Bydgoskiej Izby Adwokackiej. Punktem wyjścia do dyskusji będzie film "Czyściciele Internetu", który zostanie wyświetlony w Kinie Orzeł o godz. 16.00. Wstęp na debatę jest bezpłatny. 

W tym roku aż 13 festiwalowych tytułów walczyć będzie o Bydgoszcz Art. Doc Award. O tym komu przypadnie nagroda zdecyduje jury: Karolina Leśnik, szefowa Galerii Miejskiej bwa, bydgoski dokumentalista, Maciej Cuske oraz adwokat Michał Bukowiński, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy i Komisji Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, działacz społeczny, miłośnik kina.

Jak co roku swojego filmowego faworyta wybierze publiczność. Dodatkowo honorowe wyróżnienie wręczy także Okręgowa Rada Adwokacka, która obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia Adwokatury Polskiej. 

Partnerem strategiczny festiwalu i współorganizatorem debaty jest jest Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy. Tegoroczną edycję Festiwalu wspiera Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy. 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski