ORA w Szczecinie wsparła Biennale Plakatu Ekologicznego


Okręgowa Rada Adwokacka w Szczecinie wraz z Prezydentem Miasta Szczecina, Filharmonią Szczecińską i Akademią Sztuki włączyła się do organizacji I Biennale  Plakatu Ekologicznego w Szczecinie pt. „Ochrona ssaków morskich”. 

Współsponsorowanie wystawy zrealizowano w ramach kampanii wizerunkowej, organizowanej zgodnie z uchwałą Zgromadzenia Izby.

Wernisaż odbył się 3 sierpnia br. o godzinie 18.00 na IV piętrze Filharmonii im. M. Karłowicza i zgromadził liczną publiczność. Wystawa jest otwarta w Szczecinie do 26 sierpnia 2017r., można na niej obejrzeć 60 plakatów, następnie ekspozycja zostanie pokazana w Koszalinie, Kołobrzegu, Świnoujściu i Wrocławiu, a prawdopodobnie także w Rostocku.

Wystawie towarzyszy katalog, w którym umieszczono logo Szczecińskiej Izby Adwokackiej, na sali stoi także baner izby. Poza uczestnictwem w Komisji Konkursowej i udziałem Izby w przygotowaniu folderu programowego, Okręgowa Rada Adwokacka ufundowała I nagrodę w kategorii „Plakat Studenta”, którą jury przyznało za tryptyk Aleksandrze Zaborskiej z Białegostoku.

Komisja Wizerunkowa ORA przewiduje dalsze inicjatywy, przede wszystkim związane ze współpracą z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.


Dziekan ORA
Adw. Włodzimierz Łyczywek

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry