ORA w Warszawie zaprasza dzieci na Choinkę 2016


Komisja Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci na tradycyjną zabawę karnawałową CHOINKA 2016 pod hasłem: "KARNAWAŁ W RIO”, która odbędzie się w dniu 15 stycznia 2017 roku (niedziela) w Klubie Adwokata.

Program imprezy:

Godz. 10:00 – najmłodsze dzieci w wieku od 0 do lat 3 (70 miejsc)

Godz. 12.30 – dzieci w wieku od lat 4 do lat 6 (90 miejsc)

Godz. 15.30 – dzieci w wieku powyżej 6 lat (90 miejsc)

W każdej grupie wiekowej będzie zabawa karnawałowa z animatorem oraz zajęcia taneczne prowadzone przez profesjonalnego instruktora tańca, który pokaże dzieciom podstawy tańców brazylijskich. Zaplanowałyśmy liczne konkursy i zabawy tematyczne dostosowane do wieku dzieci uczestniczących w wydarzeniu. Dodatkowo najmłodsze dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie teatralne, przygotowane przez Teatr Bombonierka. Dla starszych, w dwóch pozostałych kategoriach wiekowych, pokaz przygotuje iluzjonista Roba. Tradycyjnie zorganizowane będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, wręczanie prezentów oraz kącik malowania buziek.

Tematyczne karnawałowe przebrania dla dzieci mile widziane. Wszystkich zapraszamy na słodki poczęstunek.

Składka wynosi 50 zł od dziecka. Zapisy oraz wpłaty będą przyjmowane wyłącznie w gotówce, w siedzibie Rady, u pani Grażyny Puchały, w pokoju nr 14, w godz. 9.00 - 17.00, do dnia 4 stycznia 2016 r.

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Prosimy, żeby dzieci były pod opieką tylko jednego opiekuna.

Komitet Organizacyjny: adw. Marta Tomkiewicz – Główny Organizator, Członek Komisji Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz apl. adw. Joanna Tkaczyk - Członek Komisji Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

(zobacz zaproszenie)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry