ORA Warszawa: zabawa karnawałowa dla dzieci - zaproszenie

Komisja Integracji Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci adwokatów oraz aplikantów adwokackich na tradycyjną zabawę karnawałową CHOINKA 2019 pod hasłem: „BAL NA LEŚNEJ POLANIE”, która odbędzie się 20 stycznia 2019 roku (niedziela) w Klubie Adwokata.

Temat balu nawiązuje do powstającego serialu dla dzieci „Na Leśnej Wokandzie” realizowanego przez Artcore we współpracy z Komisją Wizerunku i Komunikacji ORA w Warszawie. Tematyczne karnawałowe przebrania dla dzieci mile widziane.

Program zabawy:

Godz. 10:30 – najmłodsze dzieci do lat 3 (70 miejsc)

Godz. 13.00 – dzieci od lat 4 do lat 6 (90 miejsc)

Godz. 15.30 – dzieci powyżej 6 lat (90 miejsc)

Bal poprowadzi przyjaciel zwierząt Zbyszek – leśniczy, i jego przyjaciółka Gaja, która leczy zwierzęta i rozumie ich mowę. Gaja i Zbyszek dla swoich leśnych przyjaciół przygotowali zabawy i tańce takie jak: rozpoznawanie głosu zwierząt po dźwiękach, konkurs na taniec, kostium, tor z przeszkodami, zagadki przyrodnicze, podróże wyobraźni do różnych miejsc. Nie zabraknie też uwielbianego przez dzieci malowania buziek.

W każdej grupie będzie wizyta Św. Mikołaja i wręczanie prezentów. Po raz pierwszy w roli Św. Mikołaja wystąpi adw. Robert Bednarczyk.

Najmłodsze dzieci oraz dzieci w wieku przedszkolnym podczas balu odwiedzi Mały Psotek, który marzy o lataniu, główny bohater przedstawienia w wykonaniu lubianej przez dzieci Ewy Gorzelak-Dziduch.

Dla najstarszej grupy po raz pierwszy odbędą się warsztaty bębniarskie.

Dla wszystkich przewidziano słodko-słony poczęstunek.

Składka wynosi 50 zł od dziecka. Zapisy oraz wpłaty będą przyjmowane wyłącznie w gotówce, w siedzibie Rady, u pani Grażyny Zakrzewskiej, w pokoju nr 14, oraz w szatni adwokackiej w SO do dnia 15 stycznia 2019 roku (w godz. 9-17)

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Dzieci powinny być pod opieką tylko jednego opiekuna.

Komitet Organizacyjny poszukuje chętnych aplikantów, którzy mogliby pomóc przy sprawdzaniu listy, opiece i zabawie z dziećmi w dniu Balu. Zgłoszenia prosimy kierować do apl. adw. Marysi Kozłowskiej, email: maria.kozlowska3492@gmail.com.

Komitet Organizacyjny:
adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji
adw. Katarzyna Majer-Gębska, Członek Komisji, Główny Organizator
Pani Grażyna Zakrzewska, biuro ORA
Pani Alicja Konopczyńska, biuro ORAShare on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry