Płock: mecz piłki nożnej między prawnikami i lekarzami

Izba Adwokacka w Płocku już po raz drugi zorganizowała mecz piłki nożnej na stadionie KS Stoczniowca w Płocku pomiędzy prawnikami i lekarzami. Mecz rozegrano 8 września.

Jak w ubiegłym roku trzon drużyny prawników stanowili adwokaci i aplikanci adwokaccy, ale nie zabrakło również przedstawicieli sądów i prokuratury. Pierwsi bramkę strzelili prawnicy, którzy do przerwy wygrywali 2:1. Po przerwie zdobyli kolejną bramkę i prowadzili 3 do 1. Ostatecznie lekarze zdobyli drugiego gola i mecz zakończył się wynikiem 3 do 2 dla prawników.  Mecz toczył się w atmosferze fair play, co zasługuje na uznanie, albowiem wola zwycięstwa każdej z drużyn była bardzo duża.

Przedstawiciele obu drużyn, zgodnie deklarują, iż w przyszłym roku drużyny ponownie się zmierzą, prawnicy, chcą utrzymać zwycięską passę, zaś lekarze po raz pierwszy pokonać prawników. Emocji i świetnej zabawy z pewnością nie zabraknie.

Dla prawników bramki zdobyli adw. Piotr Ogłodziński - 2 i apl. adw. Paweł Różalski - 1.