Pomoc adwokata - nowa strona krakowskiej izby


ORA w Krakowie po adresem www.pomocadwokata.com uruchomiła nową stronę internetową.  Założeniem pomysłodawców było, aby strona ta, która skierowana jest do potencjalnych klientów adwokatów, stanowiła istotny element promocji ich  usług  i by z czasem stała się „stroną pierwszego wyboru” dla wszystkich szukających pomocy prawnej. 

Uruchomienie strony www.pomocadwokata.com połączone zostało z akcją promocyjną, polegającą na umieszczeniu w sądach na terenie izby i urzędach publicznych standów z plakatami oraz ulotkami promujących adwokatów i ich usługi. W tym zakresie izba krakowska  skorzystała z cennych doświadczeń i materiałów promocyjnych otrzymanych od izby adwokackiej w Łodzi. 

To początek rozpoczętej w krakowskiej izbie adwokackiej na większą skalę akcji promocyjno-wizerunkowej, mającej na celu poprawę sytuacji zawodowej adwokatów izby.

ORA w Krakowie pragnie podziękować tym wszystkim adwokatom z całej Polski, którzy przekazali swoje cenne i życzliwe uwagi w trakcie prac związanych z tworzeniem strony www.pomocadwokata.com.

adw. Paweł Gieras

Dziekan ORA

w Krakowie

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/