Porady prawne w Radiu Kielce

Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach zawarła porozumienie z Radiem Kielce, w ramach którego adwokaci świętokrzyskiej izby udzielają bezpłatnych porad prawnych na antenie tej rozgłośni w każdą drugą sobotę miesiąca.  Poszczególne spotkania mają inny temat przewodni.

Akcja przebiega pod hasłem „Porady prawne w Radiu Kielce”. Tematem pierwszego spotkania, 11 marca, była problematyka dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z wypadków komunikacyjnych i innych zdarzeń losowych.

Celem było uświadamiane społeczeństwu, że adwokaci w sposób profesjonalny zajmują się sprawami dotyczącymi dochodzenia tych roszczeń, gwarantują profesjonalizm i wysokie standardy etyczne. Promowanie działalności adwokackiej w tym zakresie jest tym bardziej uzasadnione, jeśli się uwzględni nachalność ofert kierowanych do potencjalnych klientów przez firmy odszkodowawcze.

 (zobacz info na stornie rozgłośni)

Akcja bezpłatnych porad jest propagowana na antenie Radia Kielce i służy promocji adwokatury i zawodu adwokata jako najlepszego profesjonalisty w dziedzinie pomocy prawnej.

W najbliższą sobotę, 8 kwietnia, tematem porad będą sprawy rodzinne. W dniu 5 kwietnia gościem na antenie Radia Kielce był dziekan ORA w Kielcach, adw. Jerzy Zięba, który przybliżył słuchaczom problematykę najbliższego spotkania.

(posłuchaj rozmowy z adw. Jerzym Ziębą)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry