Spotkanie autorskie z adw. Michałem Bąkiem


Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na wieczór autorski adwokata Michała Bąka, który odbędzie się 22 listopada w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, w sali im. H. Krajewskiego.

Adw. Michał Bąk urodzony w 1991 r, już w wolnej Polsce, żartuje, że na akcie urodzenia ma jeszcze orzełka bez korony i napis „PRL”.  Rok 2019, w którym Izba Warszawska obchodzi swoje 100-lecie był dla niego także wyjątkowy, ponieważ został tatą, adwokatem i wydał pierwszą  książkę – zbiór opowiadań Życiorysy ludzi z Miasta. Mieszka w Bielsku-Białej, skąd się wywodzi i gdzie obecnie wykonuje zawód.  O Śląsku Górnym i Cieszyńskim czy Podbeskidziu może opowiadać do znudzenia. Wrócił tu po ośmiu latach bytności w Warszawie, gdzie ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz odbył aplikację w warszawskiej Izbie.

Książka „Życiorysy ludzi z miasta” wydana nakładem Novae Res jest zbiorem opowiadań o zwyczajnych ludziach, którzy tak jak wszyscy robią zakupy w dyskontach, płacą rachunki za prąd i jeżdżą pociągami. To oni codziennie mierzą się z wyzwaniami, o których naprawdę warto usłyszeć.   W telewizji mówią, że to, co jest godne uwagi, dzieje się daleko stąd, a wyzwania podejmują jedynie ci wybitni.  Czytając opowiadania Michała Bąka zauważamy, że najwspanialsze historie mają miejsce tutaj i teraz, a ich bohaterami jesteśmy my sami albo nasi znajomi. Każda z tych historii jest zagadką, którą czytelnik musi rozwiązać samodzielnie.

Podczas spotkania, które rozpocznie się o godz. 17.00, będzie można nabyć książkę oraz uzyskać dedykację od autora. Organizatorzy zapraszają też na mały poczęstunek i kieliszek wina.

(zobacz na stronie wydawnictwa)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry